Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли във форума, в който събитията определят правилата!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Бисери и диаманти

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Buria_v_chasha
Баба с бебе
Buria_v_chasha


Брой мнения : 1119
Join date : 28.11.2010
Age : 54

Бисери и диаманти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бисери и диаманти   Бисери и диаманти - Page 2 Icon_minitimeНед Май 15, 2011 12:50 am

"здравеите моми4ета ,аиде и аз в отбора.аз правя маската от един месец,сега един по4ивам,засега това което сам забелязала е 4е косамат ми стана по дебел и спря косопада,това е добре но аз я правя главно за растеж а засега не забелязвам такав ,и отскоро забелязвам доста цафтежи,а намен по4ти никога неми цафти косата ,та вапросат ми е мислите ли 4е прекалявам сас саставките,и какво бихте ме посаветвали да исклу4а ето как я правя:2с.л тривитаминол,1с.л мас,1с.л ракия,1с.л оцет,3 капки газ,1жалтак,1с.л маслиново масло,1с.л бадемово масло,2 с4укани асперина и 1 лажица хининова вода,моля ви даите савет"

Те това ме довърши!
Освен това без малко да и напиша отговор,че е забравила лайно да сложи и ще и спре цъфтежа lol!
Върнете се в началото Go down
Таласъм
impressively sober...
impressively sober...
Таласъм


Брой мнения : 2005
Join date : 26.11.2010
Age : 36
Местожителство : ез. Тананайка

Бисери и диаманти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бисери и диаманти   Бисери и диаманти - Page 2 Icon_minitimeНед Май 15, 2011 1:51 am

Рени, от всичко написано, предполагам,че туй момиче или не живее в БГ и използва странна фонетика или нещо като преводач, или не и работи "Ъ"-то Wink а останалите изписани неща тях ... думи нямам. Smile Надявам се за ъ-то да съм права Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing пък за САСТАФКИТЕ за косата.. Smile)) моята е хубава, лъскава и дебела без гас,мас,сол,оцет,олио и пипер Wink))
Върнете се в началото Go down
http://www.talasymi.forum.st
 
Бисери и диаманти
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ДЕТСКИ БИСЕРИ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Разни :: Езикова култура-
Идете на: