Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли във форума, в който събитията определят правилата!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За какво си мислите в момента

Go down 
+5
Buria_v_chasha
Ася
bubenceto
Таласъм
GOBLIN
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
KENGA
Кукуруку
KENGA


Брой мнения : 473
Join date : 28.11.2010
Age : 44
Местожителство : с. Гурмазово

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 3:44 am

Рени, видях те и мисля, че си си много добре така. Не приличаш на Мортиша...убава си Wink Остава обаче и ти да започнеш да си се харесваш. Това е най-важното.
Върнете се в началото Go down
Buria_v_chasha
Баба с бебе
Buria_v_chasha


Брой мнения : 1119
Join date : 28.11.2010
Age : 54

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 4:10 am

С този изсветления цвят и аз свикнах и няма такава голяма фрапанта разлика между кожа и коса. ТО и аз съм с доста голям тен от хойкане по улиците Smile
Следващия път като се боядисвам ще взема светла боя и ще я смеся със сегашния цвят.
Върнете се в началото Go down
Buria_v_chasha
Баба с бебе
Buria_v_chasha


Брой мнения : 1119
Join date : 28.11.2010
Age : 54

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 7:55 am

Че като питам нещо някого не го карам да ми ходайтайства,а да ми спести няколкократно чакане на опашка,защото и така и така ще ида. Просто е нужно да попита дали може да ида или да чакам деня от номерчето ми. За какво си мислите в момента - Page 4 3327560342
Ама така е когато мога ще върша работа,пък аз искам само инфо и това поне не могат да ми помогнат басии ,че съм кретенка.
Върнете се в началото Go down
Buria_v_chasha
Баба с бебе
Buria_v_chasha


Брой мнения : 1119
Join date : 28.11.2010
Age : 54

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 8:47 am

Господи,дай ми сила да изтърпя един мрънкащ и пъшкащ болен мъж,че иначе ще го фрасна и ютията Evil or Very Mad Razz
Върнете се в началото Go down
Таласъм
impressively sober...
impressively sober...
Таласъм


Брой мнения : 2005
Join date : 26.11.2010
Age : 36
Местожителство : ез. Тананайка

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:49 pm

Уффф, Рени! Болен мъж !! Гадост! За тва мъжете не раждат, никой няма достатъчно здрави нерви за да ги изтърпи! Те все са най-зле,все им е най-лошо и все са на ръба да умрат За какво си мислите в момента - Page 4 3327560342 Лигльовци!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.talasymi.forum.st
full-master
Рекоплавател
Рекоплавател
full-master


Брой мнения : 424
Join date : 28.11.2010

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 5:11 am

Таласъм написа:
Уффф, Рени! Болен мъж !! Гадост! За тва мъжете не раждат, никой няма достатъчно здрави нерви за да ги изтърпи! Те все са най-зле,все им е най-лошо и все са на ръба да умрат За какво си мислите в момента - Page 4 3327560342 Лигльовци!!!

Еееее...по кротко Таласъмке...по кротко Бой ...що ли не си спомням да съм се оплаквал някога... глад ...кат изключим само когато ме подгони глад глад ....инак не съм съгласен ама въобще с твоето мнение!!!! Бой Very Happy
Върнете се в началото Go down
Таласъм
impressively sober...
impressively sober...
Таласъм


Брой мнения : 2005
Join date : 26.11.2010
Age : 36
Местожителство : ез. Тананайка

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 5:39 pm

А,мастъре, ти ще си изключение! Аз не съм видяла 1 мъж,който като се разболее да не мрънка така, сякаш всеки момент ще умре. Винаги им е най-лошо и винаги са на смъртно легло. Ако ти не си такъв- чест ти прави. Ама ... иначе аа да имат една температура 38 градуса, да прокашлят 2 пъти и вече тръшнати в леглото и пъшкат... За какво си мислите в момента - Page 4 3327560342
Върнете се в началото Go down
http://www.talasymi.forum.st
full-master
Рекоплавател
Рекоплавател
full-master


Брой мнения : 424
Join date : 28.11.2010

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:33 pm

Таласъм написа:
А,мастъре, ти ще си изключение! Аз не съм видяла 1 мъж,който като се разболее да не мрънка така, сякаш всеки момент ще умре. Винаги им е най-лошо и винаги са на смъртно легло. Ако ти не си такъв- чест ти прави. Ама ... иначе аа да имат една температура 38 градуса, да прокашлят 2 пъти и вече тръшнати в леглото и пъшкат... За какво си мислите в момента - Page 4 3327560342

Веднага ти казвам...досега болничен никога не съм излизал...обикновенно ако съм болен отивам у фитнеса...или пък директно по реката за риба...така болестите нямат време да се развиват!!!! Laughing
Между другото не съм единствения дето е така...на доктор ходя само да ми измъкне някой проблемен зъб...но признавам си те там се потя сякаш очаквам Фукушимското земетресение...посегнат ли ми към устата все едно ми режат главата!!!!! Бой Laughing
Върнете се в началото Go down
Таласъм
impressively sober...
impressively sober...
Таласъм


Брой мнения : 2005
Join date : 26.11.2010
Age : 36
Местожителство : ез. Тананайка

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 11:56 pm

Funny Funny Funny Funny Funny
Върнете се в началото Go down
http://www.talasymi.forum.st
Buria_v_chasha
Баба с бебе
Buria_v_chasha


Брой мнения : 1119
Join date : 28.11.2010
Age : 54

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 12:01 am

Боли ме глава ужасно - пристъпвам към рязането и Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Buria_v_chasha
Баба с бебе
Buria_v_chasha


Брой мнения : 1119
Join date : 28.11.2010
Age : 54

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 8:33 am

miro20 написа:
кажи числата от джакпота.. пък после режи кот си искаш Smile tanc
Ела утре и ще видиш ко ще бъде отрязано хахах
Върнете се в началото Go down
full-master
Рекоплавател
Рекоплавател
full-master


Брой мнения : 424
Join date : 28.11.2010

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 3:51 am

Таласъм написа:
Funny Funny Funny Funny Funny

Нещо ми ти е смешничко май Бой ...предпочитам да ми избият некой и друг зъб в неравна битка на улицата или на ринга ...ама от зъбари бегам много бърже!!!! Laughing
Заеби...и децата почнаа да ми се смеят ... Laughing
Върнете се в началото Go down
Buria_v_chasha
Баба с бебе
Buria_v_chasha


Брой мнения : 1119
Join date : 28.11.2010
Age : 54

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 3:23 am

Че съм сама,а няма с кого две думи да си кажа... Че съм сама и даже гадже няма кое да поканя да ме разсмива Smile
Върнете се в началото Go down
Buria_v_chasha
Баба с бебе
Buria_v_chasha


Брой мнения : 1119
Join date : 28.11.2010
Age : 54

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 1:15 am

Миро имам само едно гадже,ама то спи откакто го познавам хихихи
В началото ме разсмиваше,после често ме разплакваше,после пак ме разсмиваше,а сега просто ме е забравило Бой



Та по темата..... пие ми се кафе с Миро,ама както и аз така и той все няма време за мен Razz
В Четвъртък и петък,ако си свободен ще съм в отпуск и ще сме в къщи със Сисорка Embarassed
Върнете се в началото Go down
Buria_v_chasha
Баба с бебе
Buria_v_chasha


Брой мнения : 1119
Join date : 28.11.2010
Age : 54

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 5:38 am

Че ако имах избор щях да си взема чуковете и да се махна....да си намеря ново място и среда. Така ми се иска да мога да поговоря с някой и да си порева на нечия рамо
Върнете се в началото Go down
Таласъм
impressively sober...
impressively sober...
Таласъм


Брой мнения : 2005
Join date : 26.11.2010
Age : 36
Местожителство : ез. Тананайка

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 6:16 am

Искаш Иренчо,ама няма. Рамената вече са за други цели - всеки слага там чужди крака Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

аз пък си мисля,че е крайно време да се хвана в ръце и квото сабя покажеWink
и в момента точно си мисля,че ако не си дойдат скоро нашите ще ги набия Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.talasymi.forum.st
full-master
Рекоплавател
Рекоплавател
full-master


Брой мнения : 424
Join date : 28.11.2010

За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 6:05 pm

miro20 написа:
в момента пък си мисля че откакто участвам тук, никой вече не пише

Аааа.. айде да праим трампа тогава.. обещавам да пиша тука.. но идваш при нас.. да защитаваме честта на мъжете!!! Laughing

http://bgtatko.com/forum/index.php
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За какво си мислите в момента - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента   За какво си мислите в момента - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За какво си мислите в момента
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Лаф да става :: Задушевни разговори-
Идете на: