Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли във форума, в който събитията определят правилата!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Таласъм
impressively sober...
impressively sober...
Таласъм


Брой мнения : 2005
Join date : 26.11.2010
Age : 36
Местожителство : ез. Тананайка

Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Empty
ПисанеЗаглавие: Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D    Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 6:45 pm

Smile) Дано да се посмеем един на друг Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.talasymi.forum.st
Таласъм
impressively sober...
impressively sober...
Таласъм


Брой мнения : 2005
Join date : 26.11.2010
Age : 36
Местожителство : ез. Тананайка

Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D    Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 6:46 pm

Започвам първа:
Преди,когато бях с дълга коса, бях на ръба на истерията,когато ми изчезнеше ластика за коса! По сред нощ ставах святках лампи и почвах да търся и то с такава нервност,все едно съм си загубила фиша от тотото с джакпота Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Другото,което на понасям е , когато човек,докато яде си изплезва езика, за да си вземе (предполагам), по-добре храната... бляяяяяяяяяяя, готова съм да стана от масата и да си тръгна, обръща ми се душата на опаки!!! не понасям хич Бой Бой Бой
Върнете се в началото Go down
http://www.talasymi.forum.st
KENGA
Кукуруку
KENGA


Брой мнения : 473
Join date : 28.11.2010
Age : 44
Местожителство : с. Гурмазово

Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D    Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 7:40 pm

Когато се родят децата Монк си отива Wink

Когато Тони беше бебе бях супер педант. Всичко трябваше да се върши в определено време и по определен начин. Вкъщи блестеше, винаги беше сготвено, изгладено, изпрано и т.н., но после...и до сега живея в хаос. Времето не ми стига и правя нещата както и когато мога. Вече нямам време всичко да е под конец.
Върнете се в началото Go down
Таласъм
impressively sober...
impressively sober...
Таласъм


Брой мнения : 2005
Join date : 26.11.2010
Age : 36
Местожителство : ез. Тананайка

Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D    Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 7:46 pm

Е,Кенга,то не всичко,ама все има нещо,което правиш и не понасяш да е по друг начин.Smile Аз не чистя много,ама не ми пречи че е хаос, творчески хахахаха Wink Ама не понасям някви неща! Не понасям неопънати чаршафи, или пък ак оимам одеало с чаршаф отгоре, то да има "дупка" на горния край,т.е. одеалното ми да не е до края на чаршафа Smile ама като ви казвам,че не понасям, не мога да заспя докато не го оправя Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.talasymi.forum.st
Buria_v_chasha
Баба с бебе
Buria_v_chasha


Брой мнения : 1119
Join date : 28.11.2010
Age : 54

Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D    Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 11:47 pm

1.Не понасям косата ми да е пусната,във всеки един момент съм със шнола-даже и нощем!
2.Не понасям да съм без сутиен/и то с банели/. Опитвали са де ме превъзпитават да спя без него...Ми ставала съм и ставам като сомнамбулите да си го сложа . Ако го няма имам чувството,че гърдите ми ще паднат хахаха
Луда работа нали?
3. Не понасям разхвърляни дрехи и играчки
4. Не понасям когато съм спала следобед някой да идва да ми говори и закача...100 % ще бъде нахокан или ошамарен.
5. Не понасям чинии в мивката
6. Не понасям като влезе някой да се къпе и да не си изчисти космите от канала. Баси все едно мен не ме е гнус да пипам там,ама го правя...така държа и другите да го правят.

Общо взето с мен трудно се живее и контактува.
Питайте Миро,колко пъти го е отнасял хахаха като ме е събуждал по телефон Razz Без да е пил как съм го питала пиян ли е хахаха
Върнете се в началото Go down
Таласъм
impressively sober...
impressively sober...
Таласъм


Брой мнения : 2005
Join date : 26.11.2010
Age : 36
Местожителство : ез. Тананайка

Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D    Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 11:50 pm

Shocked Shocked Shocked spish sys sutien!
Върнете се в началото Go down
http://www.talasymi.forum.st
Buria_v_chasha
Баба с бебе
Buria_v_chasha


Брой мнения : 1119
Join date : 28.11.2010
Age : 54

Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D    Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 11:51 pm

Таласъм написа:
Shocked Shocked Shocked spish sys sutien!

ХИхи и с гащи Razz
Върнете се в началото Go down
Таласъм
impressively sober...
impressively sober...
Таласъм


Брой мнения : 2005
Join date : 26.11.2010
Age : 36
Местожителство : ез. Тананайка

Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D    Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 11:54 pm

Гащите добре,ама сутиена! аз пък не го понасям,при първа възможност го свалям Laughing Laughing Laughing дори на работа като ида и се разсъбличам,после се обличам на ново Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.talasymi.forum.st
Buria_v_chasha
Баба с бебе
Buria_v_chasha


Брой мнения : 1119
Join date : 28.11.2010
Age : 54

Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D    Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Icon_minitimeСря Авг 10, 2011 12:03 am

Таласъм написа:
Гащите добре,ама сутиена! аз пък не го понасям,при първа възможност го свалям Laughing Laughing Laughing дори на работа като ида и се разсъбличам,после се обличам на ново Laughing Laughing Laughing
За мен всички жени,които са с що годе голям и още повече увиснал бюст са крави щом не слагат сутиен. Ужасно грозно и неестетично! После се чудят защо мъжете се заглеждат по чужди жени! Ми и те имат чувство за естетика. Щом аз жена не мога да се примиря като ги гледам такива разпуснати като крави,представям си мъжете кво мислят.
Върнете се в началото Go down
Таласъм
impressively sober...
impressively sober...
Таласъм


Брой мнения : 2005
Join date : 26.11.2010
Age : 36
Местожителство : ез. Тананайка

Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D    Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Icon_minitimeСря Авг 10, 2011 12:15 am

ееееее, пред хората е едно! Ама вкъщи си ходя без! Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.talasymi.forum.st
m0
начинаещ
начинаещ



Брой мнения : 5
Join date : 08.04.2011

Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D    Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Icon_minitimeСря Авг 10, 2011 3:35 am

.


Последната промяна е направена от miro20 на Сря Мар 28, 2012 11:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Buria_v_chasha
Баба с бебе
Buria_v_chasha


Брой мнения : 1119
Join date : 28.11.2010
Age : 54

Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D    Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Icon_minitimeСря Авг 10, 2011 7:25 am

Ей голям си шемет шегаджия такъв Smile
Върнете се в началото Go down
full-master
Рекоплавател
Рекоплавател
full-master


Брой мнения : 424
Join date : 28.11.2010

Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D    Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 7:16 pm

Айдеее и тука почнаха да се метат сутиени....а я вижте за гърмящите балони..пардон балкони!!!! озъб

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2011/08/15/bylgarki-pylniat-gyrdi-s-gyrmiasht-silikon-ot-aziia.126397

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D    Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нещата,които не търпим да са различни, или какво общо имаме с МОНК :D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стиховете,които написах...
» Какво ви изнервя?
» За какво си мислите в момента
» снимка приложи, какво забърка днес ти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Полъх от душата :: Посоката на вятъра-
Идете на: